Slapukų politika

Slapukų politika

Ši Slapukų politika taikoma slapukų rinkimui AB Kauno baldai  (toliau – Kauno baldai) tinklalapyje www.kaunobalduisparduotuve.lt (Svetainė).


Kas yra slapukai?


Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kurią Svetainė Jums joje apsilankius išsaugo Jūsų kompiuteryje arba judriojo ryšio įrenginyje. Dėl jo Svetainė gali tam tikrą laiką „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), o Jums nereikia jų iš naujo įvedinėti kaskart lankantis Svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.


Kokių tipų slapukus renkame?


Būtini slapukai


Šie slapukai yra būtini, kad galėtumėte naršyti Svetainėje ir naudoti jos funkcijas, tokias kaip prieiga prie saugių Svetainės sričių. Be šių slapukų negalėtų būti Jūsų pageidaujamos paslaugos, pavyzdžiui, pirkimo internetu.


Funkciniai slapukai


Šie slapukai leidžia Svetainei įsiminti Jūsų parinktis, kad vėliau Jums būtų patogiau ja naudotis. Kauno baldai  naudoja funkcinius slapukus, kad galėtume atsiminti Jūsų pasirinkimus, pvz., kalbų nuostatas, krepšelio pasirinkimai ir kitus internetinius nustatymus, ir pateikite pasirinktas individualizuotas arba patobulintas funkcijas, kad kitą kartą, kai lankotės Svetainėje, Jums nereikės visos šios informacijos įvesti iš naujo. Kauno baldai taip pat gali skaityti Jūsų naršyklės nustatymus, kad Svetainė būtų rodoma tinkamai Jūsų ekrane. Jei ištrinsite funkcinius slapukus, Jūsų pasirinktos nuostatos ar nustatymai nebus išsaugoti vėlesniam apsilankymui.


Statistiniai slapukai


Kauno baldai naudoja šiuos slapukus, kad surinktų informaciją apie tai, kaip lankytojai naudojasi mūsų Svetaine. Šie statistiniai duomenys suteikia mums informacijos apie tai, kaip dažnai lankoma mūsų Svetainė, kuriuose mūsų Svetainės vietose lankytojai praleidžia daugiausiai laiko, kaip dažnai jie sąveikauja su puslapiu ar jo dalimi, tai leidžia mums sukurti patogesnę Svetainės struktūrą, navigaciją ir turinį. Kauno baldai gali stebėti, jei Jums kyla kokių nors klaidų ir nustatyti, kurias mūsų Svetainės dalis reikia koreguoti.


Kaip pašalinti slapukus?


Daugelis naršyklių yra nustatytos taip, kad automatiškai priimtų slapukus. Jei pasirinkote ištrinti slapukus, nepamirškite, kad bus pašalintos ir visos nustatytos parinktys. Be to, visiškai užblokavus slapukus, daug interneto svetainių (įskaitant ir mūsų Svetainę) gali neveikti tinkamai. Jeigu Jums reikia išsamesnės informacijos apie slapukus, apsilankykite interneto svetainėje www.aboutcookies.org, kur rasite išsamios, nepriklausomos informacijos apie tai, kaip išjungti slapukus per naršyklės nuostatas ir kaip pašalinti slapukus, kurie jau yra Jūsų kompiuteryje. Kad pašalintumėte slapukus iš mobiliojo telefono, turėsite pasiskaityti telefono naudojimo instrukciją.


Galiojimas ir pakeitimai


Ši Slapukų politika galioja nuo 2018 m. gegužės 25 d. Jei pakeisime šią Slapukų politiką, paskelbsime jos atnaujintą versiją Svetainėje www.kaunobalduisparduotuve.lt . Slapukų politikos pakeitimai ir (ar) papildymai įsigalioja po jų paskelbimo Svetainėje momento.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų ir aktualių pasiūlymų kokybę. Jei sutinkate, spustelėkite mygtuką „Sutinku". Galite bet kada atšaukti savo pasirinkimą, pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami saugomus slapukus. Slapukų politika

Supratau