×
×

OPTIMA SF 180*200 DVIPUSIS ČIUŽINYS SU POCKET SPYRUOKLĖMIS

  • 300.00€
  • Prekės kodas: FU43010309
  • Gaminio matmenys, cm: 200x180x20
  • Medžiaga: Viskozė ir vilna/medvilnė

Prekės aprašymas: Čiužinys OPTIMA SF 180x200 cm

Vidutinio kietumo (4), dvipusis čiužinys OPTIMA SF

Užpildas iš "Pocket" spyruoklių ir putų poliuretano, 7-zonų puikiai prisitaiko prie žmogaus kūno;

Užvalkalas nenuimamas;

Išmatavimai: ilgis - 200 cm, plotis - 180 cm, aukštis - 20 cm.

Šis čiužinys pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų, leis Jums tinkamai atsipalaiduoti ir kokybiškai išsimiegoti, mėgaukitės aukštos kokybės poilsiu savo namuose! Spyruoklių užpildas suteikia čiužiniui lankstumo ir užtikrina reikiamą atramą ir komfortą, čiužinys puikiai prisitaiko prie kūno formų. Minkštas užvalkalas - aukščiausios kokybės audinys iš viskozės ir vilnos/medvilnės leis Jūsų odai kvėpuoti.

Mėgaukitės kokybišku poilsiu kartu su pocket spyruoklių čiužiniais! Ši technologija ypatinga tuo, jog visų spyruoklių įvilkimui yra naudojami atskiri maišeliai. Priešingai nei kituose čiužinių modeliuose, pocket spyruoklės (dar kitaip vadinamos kišeninėmis) juda nepriklausomai viena nuo kitos, todėl čiužinys tampa kur kas elastingesnis.

Tai reiškia, jog judant vienai čiužinio pusei, kita gali išlikti stabili: jei dalinatės lova su antrąja puse, dažni apsivertimai netrukdys Jūsų miego kokybei, kadangi jų praktiškai nepajusite. Šie čiužiniai puikiai prisitaiko prie kūno svorio ir amortizuoja judesius, todėl pavyksta išvengti ir raumenų bei sąnarių skausmo. Visiškai nesvarbu, kokia poza mėgstate miegoti – kišeninių spyruoklių čiužinys bet kuriuo atveju padės maksimaliai pailsėti.

Bene didžiausias pocket spyruoklių čiužinių privalumas yra nejautrumas temperatūroms. Medžiaga gerai praleidžia orą, todėl čiužinys OPTIMA SF užtikrins komfortą bet kuriuo metų laiku: vasarą išvengsite varginančio karščio antplūdžio, o žiemą neteks ieškoti antros antklodės. Gera oro cirkuliacija neleidžia kauptis drėgmei, todėl kišeninių spyruoklių čiužiniai rekomenduojami net ir gausiai prakaituojantiems žmonėms.

Šiuos čiužinius lengva prižiūrėti, o jų tarnavimo trukmė dažniausiai siekia 8-10 metų: jei norite, kad komfortas lydėtų ilgus metus, tai bus vienas geriausių pasirinkimų. Čiužinių nepatartina lankstyti, tačiau vertėtų reguliariai apversti – kadangi šie gaminiai kiek sunkesni, tam prireiks šiek tiek Jūsų pastangų.

Dėl Jūsų kompiuterio nustatymų, monitoriaus raiškos, apšvietimo ir panašių sąlygų reali audinių spalva gali skirtis nuo matomų nuotraukose.

Mūsų svetainėje naudojami tik būtinieji slapukai, jie yra būtini, kad ši svetainė galėtų veikti. Slapukų politika

Supratau